سبد خرید
shop btn 0
close
هزینه ارسال 30 هزار تومان
با سفارش بیش از 350 هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود.
ارسال رایگان
ارسال محصول برای شما رایگان خواهد بود.
جمع
تومان
بررسی نهایی
درباره لکافکا

درباره لکافکا

لکافکا
قابل مقایسه و منصفانه
قیمت‎‌های لکافکا منصفانه است و از 22.25 هزار تومان آغاز می‌شود
مطالعه بیشتر
قابل مقایسه و منصفانه بودن، اصول قیمت‌گذاری ماست.
لکافکا برای پایین آوردن قیمت‌ها روش‌های گوناگونی برگزیده است. از جستجوهای بسیار و یافتن دست اول‌ها تا کاهش هزینه‌های سربار با هوشمندسازی و بهینه‌سازی. همه و همه نتیجه‌اش ارزندگی و منصفانه بودن قیمتهای لکافکاست.
مطالعه لیست قیمت‌ها
لکافکا
یادگیری از برندهای جهانی
لکافکا 4 کسب‌و‌کار جهانی قهوه را ارزیابی کرده و از آنان بسیار آموخته است.
مطالعه بیشتر
یادگیری از برندهای جهانی
پیشکسوتان هر کسب‌و‌کاری راهی طولانی را پیموده‌اند. لکافکا طبق روالی منظم، بهترین کسب‌و‌کارهای فروش قهوه را در سطح جهانی بررسی می‌کند و از آنان می‌آموزد و آنچه مفید باشد را به کار می‌بندد.
مشاهده لیست پیشکسوتان
لکافکا
تنوع طعم‌های گوناگون
گستردگی انتخاب و ارائه طعم‌های گوناگون از جمله اهداف لکافکاست. به همین جهت لکافکا تا امروز 526 نوع قهوه را مهیا کرده ‌است.
مطالعه بیشتر
تنوع طعم‌های گوناگون
ارایه طعم‌های متنوع قهوه و امکان مقایسه آن‌ها از جمله اهدافی است که لکافکا تلاش می‌‌کند به آن دست یابد. چشیدن مزه‌های متفاوت و حس رایحه‌های گوناگون قهوه، تجربه‌ایست که اگر آموخته شود دروازه ورود به دنیای قهوه است.
مشاهده لیست قهوه‌ها

ویژگی‌های لکافکا

متناسب با سلیقه مشتری
خرید راحت
تمرکز
پاسخگویی 24 ساعته

 

 

قبول دارید یک فنجان قهوه‌ی گرم و دلنشین الهام بخش گفت و گوهای صمیمی و دوستانه است؟

حداقل برای ما که چنین بود و گفت و گوهای مجید و مهرداد هم با چشیدن  قهوه های گوناگون شروع شد. آغاز داستان واقعا ساده بود. مهرداد قهوه ای رو به راه می کرد و گپ زدن ها به راه می افتاد. رفته رفته شور و شعف مهرداد از بوی قهوه‌ی تازه دم و علاقه و کنجکاوی در دنیای رست و نیز تجربه به سالیان مجید در ساختارسازی کسب و کار،  محور گفت و گو ها شد و نتیجه اش  البته راه اندازی لکافکا بود. از اینها گذشته جوهر زندگی مجید و مهرداد در سفر خلاصه می شد. سفرهای بیرونی با کوله و بار و بندیل بخشی از معنای زندگی آنها بود  و سفرهای درونی هم به شکل دیگری همین نقش را داشت. لکافکا برای همراهان و خانواده اش، حکم سفری ماجراجویانه را دارد. و به همین دلیل ما عاشق لکافکا هستیم تا ببینیم بالا و پایین های این سفر به کجا می برد ما را؟!

ده‌ها نوع قهوه را امتحان می‌کنیم. حاصلش می‌شود لکافکا. خوشحالی شما از کیفیت قهوه‌ای که خرید کرده‌اید برایمان بسیار مهم است. 

ما به دنبال رضایت، لذت و اعتماد شمائیم. به همین دلیل کنترل کیفیت مهم‌ترین خواسته ما در لکافکاست. ما با انجام بررسی کم و کیف ده‌ها نوع قهوه، آنچه را برمیگزنیم که برایمان کیفیت، اطمینان و خاطر جمعی را به ارمغان می آورد. لکافکا با اتکا به تکنولوژی و ابزارهای نوین تلاش می‌کند علاوه بر کیفیت سنجی، با یادگیری هدفمند و نظارت بر عملکرد تیم تولیدش اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم کند.

--------------------------------------------------------

کیفیت، «چشم انداز» همیشگی ماست.

در مجموعه لکافکا، با استفاده از ابزارهای گوناگون و روش‌های مختلف، کیفیت محصولات مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند تا از آنچه به دستتان میرسد اطمینان پیدا کنیم.

--------------------------------------------------------

 

ارزش‌های لکافکا

  • بهبود مستمر

از دانه تا فنجان قهوه، همه‌ی تلاش ما در این فاصله رخ می دهد. ما همواره تلاش می کنیم به شکلی استاندارد برای بهبود خود تلاش کنیم و هر بار برای حل مشکلات پیچیده و یادگیری از شکست‌ها، خلاقانه‌تر فکر کنیم.

  • رشد توامان

همانطور که برای دم کردن قهوه به آب احتیاج است، ما هم به همراهی گرم شما علاقه‌مندیم.

telegram whatsapp instagram email telephone
contact
تماس با ما
close
© 2020 Diaako Co. All Right Reserved