سبد خرید
shop btn 0
close
هزینه ارسال 30 هزار تومان
با سفارش بیش از 350 هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود.
ارسال رایگان
ارسال محصول برای شما رایگان خواهد بود.
جمع
تومان
بررسی نهایی
شناخت ابزار دم‌آوری

شناخت ابزار دم‌آوری

شناخت ابزار دم‌آوری

شناخت  کمکس (Chemex)

شناخت کمکس (Chemex)

کمکس یک دستگاه کلاسیک و زیبایی است که برای دم آوری دستی  قهوه استفاده می شود.  برای شناخت Chemex بهتر است با سازنده این دستگاه آشنا شوید.
مطالعه بیشتر
شناخت Nel Drip

شناخت Nel Drip

ژاپن نخستین بار در اوایل قرن 17 با قهوه آشنا شد. در آن زمان دجیما تنها بندری بود که برای تجارت خارجی باز بود. از این رو، توسط بازرگانان هلندی که در دجیما تجارت می کردند، قهوه به ژاپن وارد می شد.
مطالعه بیشتر
شناخت Espresso

شناخت Espresso

قهوه اسپرسو، نوعی نوشیدنی است که با شیوه ویژه ای دم آوری می شود. قهوه اسپرسو را با فشار بخار آب با دمای نزدیک به جوش بر روی پودر قهوه آسیاب شده تهیه می کنند.
مطالعه بیشتر
شناخت  AeroPress

شناخت AeroPress

AeroPress یک شبه معروف و محبوب نشد و در ابتدا اصلا شبیه دستگاه تولید نوشیدی قهوه نبود. این دستگاه توسط یک تولید کننده اسباب بازی که برای تولید دیسک های پرنده (به جای تولید دستگاه قهوه ساز) معروف بود. ساخته شد.
مطالعه بیشتر
شناخت فرنچ پرس

شناخت فرنچ پرس

اولین طراحی این سبک از شیوه دم آوری قهوه، در سال 1852 توسط فرنچمن مایر (Frenchmen Mayer) و دلفورج (Delforge) اختراع شد. در این روش، درب ظرف مانند نمونه امروزی آن، بر روی آن قرار نگرفته و بر روی آن بسته نمی شد. نخستین حق ...
مطالعه بیشتر
شناخت  Moka Pot

شناخت Moka Pot

موکا پات، نمادی از فرهنگ قهوه ایتالیایی است و میلیون ها نفر در سراسر جهان با آن آشنا هستند. اگرچه بسیاری از این مردم، از موکا پات برای تهیه قهوه روزانه خود استفاده می کنند، اما کمتر کسی از تاثیر قابل توجه آن بر فرهنگ قهو...
مطالعه بیشتر
شناخت  Clever driper

شناخت Clever driper

قهوه ساز کلور Clever driper یکی از ساده ترین روش های دم آوری قهوه است. عصاره گیری در این روش به شیوه دستی انجام می شود.
مطالعه بیشتر
شناخت V60

شناخت V60

گفته می شود که خوشمزگی و روح کامل یک فنجان قهوه، در شیوه دم آوری آن است . V60 ترکیب علوم شیمی و فیزیک در کنار مهارت های دم آوری است. 
مطالعه بیشتر
شناخت سایفون

شناخت سایفون

در دو شیوه دم آوری قهوه، یعنی شیوه حل کردن و استفاده از قهوه ساز فیلتر دار تفاوت زیادی وجود داشته و مانند دو دنیای متفاوت هستند. دستگاه قهوه ساز سایفون (به سیفون و یا قهوه جوش سایفون نیز معروف است) بسیار زیبا بوده و همان...
مطالعه بیشتر
telegram whatsapp instagram email telephone
contact
تماس با ما
close
© 2020 Diaako Co. All Right Reserved