سبد خرید
shop btn 0
close
هزینه ارسال 30 هزار تومان
با سفارش بیش از 350 هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود.
ارسال رایگان
ارسال محصول برای شما رایگان خواهد بود.
جمع
تومان
بررسی نهایی

قهوه و سفر

همگی ما همراه با همکاران به تعطیلات تابستانی می‌رویم. سفری جذاب به کاستاریکا و آسوس که همراه با خوش گذرانی‌ها و البته تکان‌های هواپیما و ازدیاد جمعیت همراه خواهد بود، اما شما اجازه نمی‌دهید این مسائل شما را در سفر آزار دهد.

 

آرئوپرس (AEROPRESS)، بهترین قهوه ساز در کمپ و طبیعت

اگر قصد سفر دارید و می‌خواهید از منظره‌های طبیعی و مکان‌های تاریخی و باستانی لذت ببرید و یا در دل طبیعت چادر برپا کنید و صبح هنگام با صدای پرندگان بیدار شوید. پس شاید فکر کنید فقط به کوله پشتی و چادر نیاز دارید. اما برای لذت بردن بیشتر از سفر قهوه خوب را هرگز فراموش نکنید.

قهوه و سفر

 

در هنگام مسافرت دو حالت برایتان پیش می‌آید، ممکن است در اولین روز مسافرت، همه وسائل خود را بر زمین گذاشته و کارها را برای فردا بگذارید و استراحت کنید. در حالتی دیگر ممکن است کاملا درگیر هماهنگی سفر و برنامه ریزی آن باشید و مدام با بچه‌های خود درگیر باشید که با کیسه خواب‌ها به یکدیگر حمله نکنند و از فرط خستگی حتی دراز کشیدن بر روی چمن سفت نیز برایتان جالب باشد، و در نهایت به دنبال یک فنجان نوشیدنی گرم باشید که هم شما را بیدار کند و هم شما را سر حال آورد و هم خوشمزه باشد.

در سفر، نگرانی‌های دیگری نیز وجود دارد، مانند اینکه نمی‌توانید دستگاه اسپرسو ساز خود را همراه ببرید، اما نگران نباشید، ما راه حل خوبی برای تهیه نوشیدنی شما داریم که حتی نیاز ندارید که گذرتان به کافه‌های بین راهی هم باز شود.

در ادامه به چیزهایی که نیاز دارید می‌پردازیم:

  •  یک دستگاه آرئوپرس (AEROPRESS)
  • مقداری دانه قهوه خوشمزه و محبوب شما

همین کفایت می‌کند. البته می‌دانیم که شما دوست دارید تمام تجهیزات مخصوص قهوه خود را همراه داشته باشید، پس ما چند وسیله مسافرتی به شما معرفی می‌کنیم تا نوشیدن قهوه در بیرون چادر را به تجربه‌ای لذت بخش تبدیل کند.

  • آسیاب مسافرتی
  • کیسه خشک (Dry Bag)، برای تازه نگه داشتن دانه‌های قهوه
  • فیلتر قابل استفاده مجدد، که هم فضای کمی ‌در کوله شما اشغال شود و هم زباله کمتری تولید کنید.

متوجه شدید؟  حالا فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. دانه قهوه خود را آماده کرده و آسیاب کنید. 
  2.  مقداری آب را بجوشانید، می‌توانید از فلاسک و یا از کتری مسافرتی استفاده کنید، به سلیقه خودتان بستگی دارد.
  3. دستورالعمل دم آوری قهوه با استفاده از دستگاه آرئوپرس را از اینجا ببینید.
  4. به صندلی کمپ خود تکیه داده و لذت ببرید.

 

قهوه و سفر

 

این شیوه بسیار آسان بوده و می‌توان از آن به عنوان یکی از ساده‌ترین شیوه‌های تهیه نوشیدنی قهوه در سفر نیز نام برد. و احتمالاً ساده‌ترین راه برای نوشیدن قهوه مخصوص در سفر است. علاوه بر این، وقتی که از تخت راحت خود دل کنده و به طبیعت رفته و به سراغ خوابیدن درون چادر روی آوردید، نوشیدن یک فنجان قهوه‌ی تازه و خوش عطر لذت سفر را چندین برابر می‌کند.
ازسفر و قهوه لذت ببرید.

 

ثبت نظر

آخرین مطالب
telegram whatsapp instagram email telephone
contact
تماس با ما
close
© 2020 Diaako Co. All Right Reserved