سبد خرید
shop btn 0
close
هزینه ارسال 30 هزار تومان
با سفارش بیش از 350 هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود.
ارسال رایگان
ارسال محصول برای شما رایگان خواهد بود.
جمع
تومان
بررسی نهایی
bell close
تخفیفات
هر روز یک درصد تخفیف کمتر
مشاهده و خرید شرایط تخفیف
تاریخ اتمام: 1399/12/28
شرایط تخفیف
جشنواره پیشواز بهار 1400 با تخفیف 30 درصدی قهوه سیدامو آغاز شده است. از تاریخ 30 بهمن هر روز یک درصد از تخفیف کاسته خواهد شد. بنابراین همین امروز در جشنواره شرکت کنید و برای پذیرایی نوروزی قهوه سیدامو را برگزینید.
آموزش

آموزش

آموزش

شناخت V60

شناخت V60

گفته می شود که خوشمزگی و روح کامل یک فنجان قهوه، در شیوه دم آوری آن است . V60 ترکیب علوم شیمی و فیزیک در کنار مهارت های دم آوری است. 
مطالعه بیشتر
نیکاراگوئه (Nicaragua)

نیکاراگوئه (Nicaragua)

بهترین قهوه های نیکاراگوئه طیف وسیعی از طعم ها را در خود دارند، از طعم شیرین، شیرینی کره ای و شیر شکلاتی گرفته تا طعم گل و خوشمزه و اسیدی در آنها پیدا می شود که بسته به منطقه ای که قهوه در آن تولید می شود متفاوت است. ...
مطالعه بیشتر
ال‌سالوادور(El Salvador)

ال‌سالوادور(El Salvador)

کشور ال سالوادور، یکی از خوش طعم ترین قهوه ها را در جهان تولید می کند، قهوه تولید شده در ال سالوادور شیرین و خامه ای همراه با عطر میوه خشک، شکلات و کارامل است.  
مطالعه بیشتر
کلمبیا (Colombia)

کلمبیا (Colombia)

قهوه کلمبیایی طیف گسترده ای در طعم از شیرینی، مغزدار و شکلاتی گرفته تا رایحه گل دار، میوه ای و گرمسیری دارند. طعم قهوه در هر منطقه از کلمبیا منحصر به فرد است.  
مطالعه بیشتر
یمن (Yemen)

یمن (Yemen)

برخی از جالب ترین گونه های قهوه عربیکا در جهان، در کشور یمن رشد می کند که طعمی میوه ای و تنباکویی همراه با رایجه ی خاکی دارند.
مطالعه بیشتر
برزیل (Brazil)

برزیل (Brazil)

کشور برزیل، بزرگترین تولیدکننده قهوه در جهان است و به سختی می توان تفاوت تولیدات منطقه ای آن را تشخیص و شناسایی کرد. اما با این حال به طور گسترده ای پذیرفته شده است که بزریل قهوه ای تولید می کند  که...
مطالعه بیشتر
کاستاریکا (Costa Rica)

کاستاریکا (Costa Rica)

قهوه  کاستاریکا در بین قهوه های کشورهای دیگر یکی ازخوشمزه ترین قهوهاست. قهوه در این کشور طعمی شیرین همراه با ترکیبی از اسیدیته متعادل دارد و بافت آن ملایم و طیف گوناگونی از طعم مرکبات و گل ها را ارائه...
مطالعه بیشتر
telegram whatsapp instagram email telephone
contact
تماس با ما
close
© 2020 Diaako Co. All Right Reserved